ODSZKODOWANIA

EGF działa na polu odszkodowań już od 7 lat. Dzięki temu, wypracowaliśmy doświadczenie, które pozwala nam na działanie w kwestii likwidacji wszelkich szkód, w tym:

  • Komunikacyjnych – za uszczerbek na zdrowiu i szkody rzeczowe
  • W rolnictwie – wszelkich szkód powstałych na gospodarstwie rolnym, w których ucierpiało zarówno zdrowie, jak i mienie, na zasadzie winy właściciela gospodarstwa
  • W pracy – szkody powstałe w wyniku zaniedbań ze strony pracodawcy i w wyniku nieszczęśliwych wypadków
  • Błędy lekarskie – szkody powstałe w wyniku zaniedbań ze strony pracowników Opieki Zdrowotnej, lub ze względu na błędy lekarskie

 

EGF pomaga poszkodowanym w uzyskaniu zarówno zadośćuczynienia za doznany uszczerbek na zdrowiu jak i cierpienie fizyczne oraz psychiczne. W precyzowaniu kwoty roszczenia uwzględniamy koszty poniesione na leki, wizyty prywatne u lekarzy, płatne rehabilitacje, przyrządy rehabilitacyjne etc.

Dla rodzin osób, które zginęły w wypadkach, zapewniamy pomoc, mającą na celu uzyskać zadośćuczynienie po stracie osoby bliskiej, ale także odszkodowanie, mające na celu poprawę sytuacji materialnej, wyrównanie utraconych dochodów. Przy staraniu się o odszkodowanie, zajmujemy się prowadzeniem spraw dla najbliższej rodziny, ale także dalszych jej członków, którzy pozostawali w związku emocjonalnym z poszkodowanym.


 

od