O NAS

Doświadczenie
„Profit” Twoje finanse i ubezpieczenia w Przemyślu powstało w 2010 roku. Od kilku lat działamy na rynku pośrednictwa i doradztwa finansowego. Przez ten czas staliśmy się firmą godną zaufania oraz polecenia zyskując grono stałych i zadowolonych klientów.
Wizja i misja
Naszym celem jest dynamiczny rozwój w kredytach bankowych oraz pozabankowych,zadowolenie klientów,ciągle angażowanie w rozwój pracowników aby móc służyć w doradztwie klientom
W przyszłości będziemy się nadal rozwijać poszerzając naszą ofertę produktową o nowe, ciekawe produkty finansowe z obszaru pożyczek i kredytów, aby jeszcze lepiej zaspokajać rosnące potrzeby naszych klientów.
Motto naszej firmy: Doświadczenie – Pewność – Zaufanie. W tym prostym haśle, zawiera się to, co wyróżnia nas jako Centrum Kredytowe ponieważ najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, wiedza i doświadczenie, które pomagają rozwiązać nawet najtrudniejsze sytuacje i skutecznie pozyskiwać środki finansowe.
Filozofia działania
Żadne składanie wniosku przez Internet nie zastąpi doświadczonego pośrednika, który w biurze, podczas rozmowy potrafi przeanalizować Państwa potrzeby oraz indywidualną sytuację finansową i Wasze możliwości. Następnie na podstawie pozyskanych informacji, posiadanych przez Państwa dokumentów i tego ile potrzebujecie gotówki potrafi dobrać optymalny produkt finansowy i skutecznie zawnioskować o wypłatę środków.
Najważniejsze poza samą wypłatą jest również to, aby spłata pożyczki czy kredytu nie obciążała zbytnio Waszego domowego budżetu, a pomagała realizować Wasze plany i marzenia.
Obecnie na rynku jest tak wiele instytucji finansowych i jeszcze więcej produktów, dlatego trzeba mieć dużą wiedzę o rynku i produktach, aby móc skutecznie działać z sukcesem od wielu lat. To właśnie robimy dla naszych klientów od przeszło dekady. Pomagamy rozwiązywać ich problemy finansowe.